For the sun

Hej på er! Var ju & kollade på Amanda Jenssen igår, hon var grym! Är sjukt trött idag eftersom jag inte kom i säng förs över tolvslaget och sedan gick jag upp till skolan vid 06.45 idag. Så fick bli väldigt slapp klädsel idag för att orka sig igenom skoldagen.. Förresten bilder från konserten kommer! Hang in there <3 Pussar.
Ska bli kul o se bilder från konserten :D
Trevlig helg! <3 :)
fint!
rätt enkel outfit, men ändå ursnygg!
Var har du köpt tröjan? Riktigt snygg ;D
svar: vad kul! Mna får passa på att busa i snön så länge man kan det nu ju :D jag ska vara barnvakt ikväll, vad ska du göra? :)
jättefin blogg =) hur e de?
svar; tack :'D
hur är de med dej då?(:
Har för mig att jag har läst i din blogg att du har varit i London. Vart i arkivet hittar jag de inläggen? Skulle vara roligt att läsa då jag själv ska dit om en vecka.
hoppas du hade kul :)
gillar din fläta :D
gus älskar din blogg :o
du är verkligen duktig med photoshop, kan man ladda ner det till sin dator? isf hur? är inte så duktig med sånt.
sen hur gör du allt, ex i december på hiss/diss med rött läppstift, hur gjorde du stapeldiagrammet så bra? :o
kram :)
SV: Varse =) Okej :)
Cute outfit!^^
Söt fläta, Vad händer idag?
vart har du köpt armbandena? :)
Jag älskar ditt hår! FINA BILDER! Men hur mår du då? Kramar<3
snyggt!!
Och vi har sportlov vi! :) <3
Men på måndag är det slut! :(
hatar skolan! xD
sv: så lite så =D
allt bra? =)
ditt hååååår! :o
nu prenumerar jag på din blogg också! :D ♥
hihi. följ min om du vill (:
lägg ut en video hurdu gör en sån fläta? :D
/beccaboren
skulle gärna vilja se amanda.. hon är grym!!! :)
du får gärna rösta på mig här, nummer ett! :) http://fantastiskafelix.blogg.se/2010/february/veckans-blogg-finalister.html
Fin outfit :)
sv. Tack!
& vad bra. Jo min var också bra :D
Haha okej, allt bra? <3
Okej, <3
Hej! :)
Vad har du för kamera och objektiv? Du fotar jättefina bilder <3
Hej jag undrar om du skulle kunna visa hur man gör så att ett inlägg hamnar i två olika kategorier .. går det? .. tex om jag skrivit ett inlägg oså har jag ett musikklipp men samtidigt en massa vardags babbel i inlägget? :).Visa gärna i ett inlägg KRAM<3.
Fin blogg :D
Superfin outfit också!
Snygg outfit och jättefin fläta! =D
Du är alltid så fin i håret!
Snyggt :3
åh vårkänsla på randigt :D
ÅH, vad jag ÄLSKADE den där flätan ;P snygg!
vart har du köpt ditt armband? supersnyggt! :)<3
snyggt!
Vad söt du var i en fläta!:)<3
