Ny video
Hej,vill bara säja att du har en fantastisk blogg!
Underbar är vad du är!
Så söt! :D Mer videos!!
Det vore jätteroligt om du kunde filma hur ditt rum ser ut, för jag själv har inte sett så mycket av det :)
haha har saknat dina videosar!
Du borde ta ett par silvriga och glittriga skor istället så att det verkligen matchar istället!
Äntligen säger jag bara! :)
Åh vad söt och rolig du var :) å jätte naturlig!
fin blogg! :)
Den var så bra, som alla andra videobloggar du gör! Du måste verkligen göra videons oftare :).
Jag typ döör av lycka just nu!!! <3 Känslan som uppstår när man ser att Isabella har lagt upp en ny video är oslagbar!! :)
Din dialekt är för underbar! :) Åh älskar den.
Som vi har längtat! :)
Åh tack Isabella!
Denna kvällen har varit en tråkig, seg och trög kväll. Men så sätter man på datorn och ser att du har gjort en video LYCKA!
Älskar din blogg, DIG, dina inlägg, ALLT!!
Har du färgat dip dye eller är det bara ljuset? Superfint iallafall.
1. Jag dör för din dialekt (en av anledningarna till att jag ska flytta till Göteborg, få höra göteborgska...ååh)
2. Du är så sjukt fin
3. Dina videos är underbara
4. Gör fler videos haha!
Kram på dig fina Isabella! :)
Vart har du köpt dina shorts? Grymt snygga!!
Jag tycker att du skulle ha typ sånna här skor?
Kanske dom rosa glittriga eller dom silvriga,
tycker jag skulle vara fint! ;)
http://www.polyvore.com/silver_glitter_pumps/shop?query=silver+glitter+pumps
Ps: måste säga att jag älskar din blogg!
ååååh, minns själv tiden innan studenten och balen. så jäkla härlig känsla! vet inte om jag vill se några som går på balen eller tar studenten i år, blir så himla avundsjuk, den känslan är liksom oslagbar :)
Åh, vad roligt att du gjorde en video! :)
Har du blondie dipdye? :)
Fler videos!
Jätekul med en video! :D Tack! ^-^
Haha, du är så underbar! Har sett din video 3 gånger nu. Älskar alla dina videos, men favoriterna är din sommar-, lisebergs- och longboards-video. Har typ visat dem för alla mina vänner, haha.
Älskar verkligen din blogg! Den är heelt fantastisk. Varje dag jag mår dåligt är det plötsligt istället höjden av lycka när man ser att du har gjor ett nytt inlägg. Och idag vad det en video (!!!!!) :)
Jag har sett din balklänning! Såg den en gång i en butik när jag var i stan. Överdelen liknade iaf den bild du lagt upp på den :) Den är jättefin, om det är den! ;)
Heej:)) Kan du göra en Room Tour på ditt nya rum <3
Haha början är allt bra!!
Gud vad kul att du tog dig tid att äntligen göra en video igen!
Hoppas du får en toppen lördag!
Älskar din blogg! :D
Du är så goo! Fler videoinlägg to the people!! :-)
Åhh, älskar när du gör videos, gör min dag! :)
Kan inte du göra en film med fototips nån gång! Skulle va grymt kul :) Älskar din blogg kram ^^
Hej! Jag tycker att din blogg är helt underbar! Du borde välkligen göra fler vidor. Du skriver så bra och du är såå söt! Hur länge har du sparat på ditt hår? Jag är så avensjuk på dig. ditt liv måste väl vara perfekt! :)
Massor av kramar! <33
Va kul, har saknat dina videos! :)
Måste bara säga att du är sjukt söt ju! Tycker jätte mycket om din blogg! :)
åhhhh blir så avundsjuk när du snackar om studenten!! men har 2 år kvar :(
Fin video :)
http://nicolinaforever.blogg.se
Älskar dina videos :)
Var har du köpt ditt påslakan? Det rosa/vit randiga?
Vilka muskulösa ben du ser ut att ha! :D hahaa
Room tour i det nya rummet? :)
Lite tidigt men lycka till med studenten! :D <3
kan inte du berätta vart du köpt din klänning, måste hitta något bra ställe?
Yes, en videoblogg!
Alltid lika kul!! :D
Jättebra! Blev grymt imponerad av din video, du gjorde det så naturligt och enkelt, de gillar jag efterson inte alla kan lyckas med det:) mer videos!!
gud vad mycket man börja längta tills man själv har en månad kvar när man hör dig prata om det !!! och så har man 2 år kvar, suger ganska hårt..
men hoppas du får det jättebra på din student och på balen!
kram.
Finns ett par snygga enkla skor på dinsko! De har klackar och finns i rosa och turkos, de kostar 199 kr och är assnygga! Lämna gärna en kommentar på min blogg om du kikar på dom! Ha det <3
Har verkligen saknat dina videos!, du är för fin asså!, läser din blogg som sakt varje dag och du har värdens vackraste blogg det är inte konstigt att du får så himmla fina kommentarer för du är bara för vacker!
Kram <3
Fan vad snygga ben du har! Vältränade men ändå smala
Saaaaknat dina videosar, Isabella!
Du som lovade oss en gång i veckan ;)
Superfin klänning isabella!:) kan du inte visa hur du lockar ditt hår? Så himla fina lockar och jag vill ha mitt hår så på skolavslutningen :)
Älskar din blogg och dig! Helt underbar tjej haha :)
vart har du köpt ditt svarta linne du har på dig? :)
Jättekul med en video! Har färgat dip-dye? Jättefint!
Kram
Kul med en video igen! :) Har du funderat på vad som händer efter studenten? :)
JAA! Videos vill vi ha! :D
Åh du har så underbart vackra bilder på din blogg!! jag hittade din blogg då jag var inne på nelly för att beställa min studentklänning - likadan som du skall ha! Tänkte bara fråga om du tänkt ha någon slags BH under denna och i så fall vilken sort? Jag vet inte riktigt hur jag ska göra! Har du testat feebra? Skulle uppskatta väldigt mycket om du svarar! Lovar att stanna kvar och bli din läsare!
Kramar
jättefin studentklänning! :D
Kan inte du visa hur ditt nya rum ser ut? :)
Kan du inte börja blogga lite mer som innan..Liite dålig uppdatering nu ju! Mer videos osv.. :) ^^
student klänningen var grymt fin!♥
Kan du inte börja video blogga lite oftare?:D
naaw :D åker du longboard?:D sjukt kul!^^
Vad ska du jobba med?
Du är sjukt sööt!! Var brukar du köpa dina kläder?? De är ju fan fettsnygga! :):):)
Fin klänning! ;)
du gör så bra vidio kan du göra fler kan du visa hur du ser ut i din hatt (snälla)
Jag gillar verkligen dina videos vill verkligen att du ska göra fler, och ha det bra så länge :)
Snygga kläder.!
